autokartáč mycí 16x8cm 4503
Kód: MA-379011
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Autokartáč mycí 16 x 8 cm. Autokartáč SPOKAR má plastové těleso, vyroben ze syntetických vláken. Kartáč lze připojit na hadici díky rychlospojky na 1/2".Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kartáče, dávkovače saponátu |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8593534450011 |
| Barva: | červená |
| Délka: | 16 cm |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,25 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 1,944 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 1 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
