aviváž AYURVEDA 760ml TESORI d´ORIENTE TYRK
Kód: MA-824659
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Aviváž AYURVEDA 760 ml, TESORI d´ORIENTE, TYRK. objem: 760 ml barva: tyrkysová Aviváž Tesori d'Oriente s ájurvédskou vůní, vyrobenou z amla oleje a pačuli, dodá vašemu prádlu díky přidaným mikrokapslím okouzlující, jemně citrusové aroma. Její krémové složení bez barviv navíc napíná tkaniny a tím usnadňuje žehlení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Úklid domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.76 kg |
| EAN: | 8008970055244 |
| Hloubka přepravní: | 8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,76 kg |
| Objem přepravní: | 1,472 dm3 |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška přepravní: | 23 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
