balonky nafukovací 23cm (25ks) MY PARTY
Kód: MA-325781
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Balonky nafukovací 23 cm (25 ks) MY PARTY. velikost balónku: cca 23 cm hmotnost: 1,2 g balení: 25 ks Sada latexových balonků pro Vaše oslavy a party. Sada obsahuje 25 ks kvalitních a zdravotně nezávadných balónků pestrých barev. Pro nafukování doporučujeme používat pumpičku, která je součástí sortimentu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8591022339909 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,029 kg |
| Objem přepravní: | 0,0612 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 0,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
