balonky nafukovací 25,3cm neon (6ks) MY PARTY
Kód: MA-287212
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Balonky nafukovací 25,3 cm neon (6 ks) MY PARTY. velikost balónku: cca 25,3 cm hmotnost: 1,5 g balení: 6 ks Sada latexových balonků pro Vaše oslavy a party. Sada obsahuje 8 ks kvalitních a zdravotně nezávadných balónků pestrých neonových barev. Pro nafukování lze používat pumpičku, která je součástí sortimentu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8591022339923 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,02 kg |
| Objem přepravní: | 0,00648 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 0,03 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
