balónky PÁRTY TRA BÍ/ZLA (8ks)
Kód: MA-387125
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Balónky PÁRTY TRA BÍ / ZLA (8 ks). balení: 8 ks materiál: latex barva: transparentní bílá se zlatými konfetami Elegantní párty balónky jsou nepostradatelné na každé oslavě.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8720573568531 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,028 kg |
| Objem přepravní: | 0,15 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
