batoh chladicí 16l 27x19,5x31cm mix barev
Kód: MA-386697
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Batoh chladicí 16 l, 27 x 19,5 x 31 cm, mix barev. objem: 16 l rozměry: 27 x 19,5 x 31 cm mix barev: tmavě modrá, červená Chladicí batoh je ideální na cesty na dovolenou či na chatu. Nápoje a jídlo si uchovají, díky vnitřní izolaci, stálou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 8720573467957 |
| Hloubka přepravní: | 43,5 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,225 kg |
| Model roku: | 0 |
| Objem: | 16 l |
| Objem přepravní: | 4,872 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
