batoh chladicí 20l 30x19,5x42cm mix barev
Kód: MA-386706
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Batoh chladicí 20 l, 30 x 19,5 x 42 cm, mix barev. objem: 20 l rozměry: 30 x 19,5 x 42 cm mix barev: oranžová, šedá Chladicí batoh je ideální na cesty na dovolenou či na chatu. Nápoje a jídlo si uchovají, díky vnitřní izolaci, stálou teplotu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chladící boxy a termo tašky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.49 kg |
| EAN: | 8720573466851 |
| Hloubka přepravní: | 42 cm |
| Hmotnost: | 0 g |
| Hmotnost přepravní: | 0,495 kg |
| Model roku: | 0 |
| Objem: | 20 l |
| Objem přepravní: | 5,04 dm3 |
| Šířka přepravní: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
