blok na 5 nožů 22x17x9cm dřev. BRILLANTE
Kód: MA-369624
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Dřevěný blok na 5 nožů a nůžky Brillante najde praktické využití ve Vaší kuchyni. rozměry: 22 x 17 x 9 cm Blok je vyrobený z tropického gumovníkového dřeva a je opatřen protiskluzovými nožkami.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.01 kg |
| EAN: | 8591022475379 |
| Barva: | hnědá |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,01 kg |
| Materiál: | dřevo |
| Objem přepravní: | 4,23 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Typ příslušenství: | blok na nože |
| Výška přepravní: | 23,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
