blok na 6 nožů a ocílku 22x14x9cm bambus BRILLANTE
Kód: MA-287838
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Blok na 6 nožů a ocílku, 22 x 14 x 9 cm, bambus, BRILLANTE. rozměry: 22 x 14 x 9 cm materiál: bambusové dřevo Blok na nože z kvalitního bambusového dřeva, je určen pro 6 ks kuchyňských nožů různých velikostí a ocílku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.53 kg |
| EAN: | 8591022421611 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,53 kg |
| Objem přepravní: | 2,772 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 22 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
