blok na nože dřev.+ PH špagety BRILLANTE
Kód: MA-368442
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Blok na nože, dřevo + PH špagety, BRILLANTE. výška: 24,5 cm šířka: 12 cm materiál: gumovníkové dřevo, plast Stojan na keramické nože Brillante, stojánek z gumovníkového dřeva s plastovou vložkou se štětinami na zapichování nožů. Praktická vložka se dá snadno vyndat a čistit. Keramické nože je potřeba správně skladovat, aby nedošlo k poškození ostří a k tomuto účelu jsou určeny stojany na keramické nože. Chrání nože před mechanickým poškozením, vhodně doplňují kuchyňskou pracovní desku a jsou neustále po ruce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 8591022219478 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,791 kg |
| Objem přepravní: | 3,06 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 15 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
