blok na nože magnetický 24x21x12cm bambusový
Kód: MA-224313
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Blok na nože magnetický 24 x 21 x 12 cm bambusový. Neschovávejte své oblíbené nože v šuplíku. S designovým magnetickým blokem Lumo je budete mít pořád po ruce – vystavené na lince. Elegance ruku v ruce s praktičností. Na to mysleli naši designéři, když navrhovali blok na nože Lumo. Proto zvolili odolné bambusové dřevo a originální řešení: magnetický blok. S ním máte nože neustále po ruce, na očích a navíc v čistotě – na rozdíl od bloků, do kterých se nože zasouvají. Doplňte i vy své nože o designový blok. Za jeho kvalitu ručíme zárukou 10 let.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení domácnosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.54 kg |
| EAN: | 8595017332012 |
| Hloubka přepravní: | 13,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,54 kg |
| Materiál: | bambus |
| Objem přepravní: | 8,26384 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23,2 cm |
| Výška přepravní: | 26 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
