bombička obal
Kód: MA-207001
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Bombička obal. Bombičky jsou opakovaně plnitelné, jejich distribuce proto probíhá výměnným způsobem - zákazník za své prázdné bombičky-obaly dostává bombičky plné a platí pouze plyn. Výhodou opakovaného plnění je výrazně nižší cena v porovnání s bombičkami jednorázovými, neboť při dnešních cenách surovin tvoří cena za tělo bombičky výraznou část ceny celkové.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.03 kg |
| EAN: | 8590419207210 |
| Hloubka přepravní: | 2 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,025 kg |
| Objem přepravní: | 0,028 dm3 |
| Šířka přepravní: | 2 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
