bombička sifon náplň (10ks)
Kód: MA-207021
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Bombička sifon náplň (10 ks). Prodej - po 40 bal. Tradičních sifonové bombičky. Náplň 8 gramů potravinářského oxidu uhličitého CO2. Bombičky jsou opakovaně plnitelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590043010217 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,266 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
