bombička sifon náplň jednorázová (10ks)
Kód: MA-207036
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Bombička sifon náplň jednorázová (10 ks). balení: 10 ks Bezzávitové jednorázové 8 gr CO2 bombičky pro výrobu sodovky. Kompatibilita iSi, Kayser, LISS, Mosa, Hendi.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594014960037 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 0,234 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
