bombička šlehačka náplň (10ks)
Kód: MA-207031
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Bombička šlehačka náplň (10 ks). Prodej - po 40 bal. Tradičních šlehačkové bombičky. Šlehačkové bombičky vypadají na první pohled stejně jako bombičky sifonové, liší se pouze matkou, která je v tomto případě stříbrná. Bombička je naplněna kapalným potravinářským oxidem dusným - N2O, tzv. rajským plynem. Tento plyn se používá jako šlehací a hnací médium pro výrobu šlehačky ve šlehačkových lahvích. Surovinou je tekutá smetana ke šlehání, která je k dostání v každém obchodě s potravinami. Bombičky jsou opakovaně plnitelné.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šlehačkové lahve |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8590043011214 |
| Hloubka přepravní: | 4 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 0,266 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9,5 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
