box 25x25cm 6l stohovatelný PH mix barev
Kód: MA-225525
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box 25 x 25 cm, 6 l, stohovatelný, PH mix barev. rozměry: 25 x 25 cm materiál: plast mix barev: červená, modrá Box najde uplatnění v celé vaší domácnosti. Je vhodný na drobné zahradní náčíní, na uskladnění potravin, do dílny, či dětského pokoje. Boxy se dají stohovat a pokud je zrovna nepoužíváte, vložte je do sebe a tím ušetřte místo.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8590221130003 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,263 kg |
| Objem přepravní: | 10,725 dm3 |
| Šířka přepravní: | 27,5 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
