box dětský sada 4díl.(200, 300, 500, 750ml) ZVÍŘÁTKA PH
Kód: MA-386668
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box dětský sada 4díl.(200, 300, 500, 750 ml) ZVÍŘÁTKA PH. sada obsahuje 4 velikosti o objemu: - 200 ml - 300 ml - 500 ml - 750 ml mix dekorů: žába, panda, tygr, medvěd Sada boxů znázorňujících hlavu zvířátka, ve čtyřech různých velikostech.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8720573216791 |
| Barva: | bílá |
| Celkový objem: | 0 l |
| Dětské: | ano |
| Druh boxu: | dětské svačinové boxy |
| Hloubka přepravní: | 14,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,169 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 1,22525 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 4 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
