box na čaj 20x15,5x8cm LAVENDER plechový
Kód: MA-327185
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Plechový box LAVENDER na čaj s dekorem Levandule s odnímatelným víkem a šesti přihrádkami na sáčky čaje. Rozměr: 20 x 15,5 x 8 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022348574 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,304 kg |
| Objem přepravní: | 2,56 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
