box na česnek ACCASA 8,5x8,5x7cm PH KRÉM
Kód: MA-287217
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box na česnek ACCASA 8,5 x 8,5 x 7 cm, PH KRÉM. rozměry: 8,5 x 8,5 x 7 cm materiál: plast barva: krémová Praktický plastový box na česnek ACCASA ve tvaru, který přesně kopíruje tuto zeleninu. Box se stane vaším kuchyňským pomocníkem, který poslouží pro ukládání celých kusů či pouze zbytků česneku.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022409121 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,035 kg |
| Objem přepravní: | 0,75 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
