box na cibuli ACCASA 10x10x10cm PH FI tm.
Kód: MA-287215
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box na cibuli ACCASA 10 x 10 x 10 cm, PH FI tm. rozměry: 10 x 10 x 10 cm materiál: plast barva: tmavě fialová Praktický plastový box na cibuli ACCASA ve tvaru, který přesně kopíruje tuto zeleninu. Box se stane vaším kuchyňským pomocníkem, který poslouží pro ukládání celých kusů či pouze zbytků cibule.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8591022409114 |
| Hloubka přepravní: | 11 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,05 kg |
| Objem přepravní: | 1,155 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
