box na citron ACCASA 8,5x8,5x9cm PH ŽL
Kód: MA-287216
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box na citron ACCASA 8,5 x 8,5 x 9 cm, PH ŽL. rorměry: 8,5 x 8,5 x 9 cm materiál: plast barva: žlutá Plastová dóza na citrusy ACCAS je praktický výrobek, který vám zachová dlouhodobou čertstvost citronu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8591022409138 |
| Hloubka přepravní: | 10 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,043 kg |
| Objem přepravní: | 0,9 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
