box na fólie s řezací lištou 30x8,5cm PH mix barev
Kód: MA-268233
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box na fólie s řezací lištou 30 x 8,5 cm, PH mix barev. rozměry: 30 x 8,5 cm materiál: plast mix barev: modrá, zelená Praktický box na potravinovou fólii s řezací lištou.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Alobal a pečící papír |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8692531003333 |
| Hloubka přepravní: | 34 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 1,5912 dm3 |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 5,2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
