box na obuv 4l, 33,8x18,8x9,7cm s víkem PH TRA
Kód: MA-716827
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box na obuv 4 l, 33,8 x 18,8 x 9,7 cm, s víkem, PH TRA. - box na obuv - na jeden pár bot - součástí řady boxů na obuv objem: 4 l rozměry: 33,8 x 18,8 x 9,7 cm materiál: PH barva: transparentní Transparentní plast umožňuje mít přehled o obsahu a to ze všech úhlů. Udělejte si pořádek ve svém botníku nebo si rozdělte boty na letní a zimní sezónu a uchovávejte si boty v odolném plastovém boxu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.21 kg |
| EAN: | 5706773198108 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 18,8 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,215 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 6,163768 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 33,8 cm |
| Typ: | box |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 9,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
