box na obuv 9,5l, 38,5x25,7x13,3cm s víkem PH TRA
Kód: MA-716829
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box na obuv 9,5 l, 38,5 x 25,7 x 13,3 cm, s víkem, PH TRA. - box na obuv - na jeden pár bot - součástí řady boxů na obuv objem: 9,5 l rozměry: 38,5 x 25,7 x 13,3 cm materiál: PH barva: transparentní Transparentní plast umožňuje mít přehled o obsahu a to ze všech úhlů. Udělejte si pořádek ve svém botníku nebo si rozdělte boty na letní a zimní sezónu a uchovávejte si boty v odolném plastovém boxu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.39 kg |
| EAN: | 5706773198207 |
| Barva: | čirá |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 38,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,388 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 13,159685 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 25,7 cm |
| Typ: | box |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 13,3 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
