box na oděvy 60x45x30cm
Kód: MA-385500
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
rozměry (D x Š x V): 60 x 45 x 30 cm Ochranný box na oděvy ochrání vaše oblečení před zašpiněním a při jakékoliv manipulaci.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Domácnost |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8719202101713 |
| Hloubka: | 30 cm |
| Hloubka přepravní: | 43,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 1,764 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka: | 45 cm |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Typ: | box |
| Výška: | 60 cm |
| Výška přepravní: | 28 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
