box s klick uzávěrem 20x10x 6cm (0,8l) PH mix barev
Kód: MA-226007
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box s klick uzávěrem 20 x 10 x 6 cm (0,8 l) PH mix barev. rozměry: 20 x 10 x 6 cm objem: 0,8 l materiál: plast mix barev: transparentní, tranparentní žlutá, transparentní zelená, transparentní modrá Univerzální box s klick uzávěrem pro uchování potravin, ale i jiných věcí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8594020083140 |
| Hloubka přepravní: | 22,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,076 kg |
| Objem přepravní: | 1,681875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,5 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
