box s klick uzávěrem 25x13x 8cm (1,9l) PH mix barev
Kód: MA-226009
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box s klick uzávěrem 25 x 13 x 8 cm (1,9 l) PH mix barev. rozměry: 25 x 13 x 8 cm objem: 1,9 l materiál: plast mix barev: transparentní, tranparentní žlutá, transparentní zelená, transparentní modrá Univerzální box s klick uzávěrem pro uchování potravin, ale i jiných věcí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8594020083157 |
| Hloubka přepravní: | 27 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,156 kg |
| Objem přepravní: | 3,213 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
