box s klick uzávěrem 31x17x10cm (3,9l) PH mix barev
Kód: MA-226006
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box s klick uzávěrem 31 x 17 x 10 cm (3,9 l) PH mix barev. rozměry: 31 x 17 x 10 cm objem: 3,9 l materiál: plast mix barev: transparentní, tranparentní žlutá, transparentní zelená, transparentní modrá Univerzální box s klick uzávěrem pro uchování potravin, ale i jiných věcí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8594020083171 |
| Celkový objem: | 3,9 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 33,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,276 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 6,68325 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
