box s klick uzávěrem 35x19x11cm (5,6l) PH mix barev
Kód: MA-226170
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box s klick uzávěrem 35 x 19 x 11 cm (5,6 l) PH mix barev. rozměry: 35 x 19 x 11 cm objem: 5,6 l materiál: plast mix barev: transparentní, tranparentní žlutá, transparentní zelená, transparentní modrá Univerzální box s klick uzávěrem pro uchování potravin, ale i jiných věcí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.31 kg |
| EAN: | 8594020083188 |
| Celkový objem: | 5,6 l |
| Druh boxu: | dózy |
| Hloubka přepravní: | 36 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,312 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 9,072 dm3 |
| Počet kusů v sadě: | 0 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
