box svačinový 12,5x12,5x8cm s klick.uz. PH mix barev
Kód: MA-280066
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 12,5 x 12,5 x 8 cm, s klick. uzávěrem, PH mix barev. rozměry: 12,5 x 12,5 x 8 cm materiál: plast mix barev: světle růžová, růžová, modrá, béžová, černá Odolný plastový box s potiskem, na svačinu do školy, školky, na cesty a výlety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 5902443997693 |
| Hloubka přepravní: | 12,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,087 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,25 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 12,5 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
