box svačinový 12x8x6cm s klick uz. PH mix barev
Kód: MA-387079
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 12 x 8 x 6 cm, s klick uzávěrm, PH mix barev. rozměry (D x Š x V): 12 x 8 x 6 cm objem: 350 ml materiál: polypropylen mix barev: růžová, modrá, zelená klick uzávěr Praktický svačinový box pro uchování čerstvých potravin, který je vyroben z kvalitního plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8720573225090 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,036 kg |
| Objem přepravní: | 0,576 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 8 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
