box svačinový 15,5x15x9,5cm s klick uz.,dělený+příbor PH TRA/mix barev
Kód: MA-386670
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 15,5 x 15 x 9,5 cm s klick uzávěrem, dělený + příbor PH, TRA / mix barev. rozměry: 15,5 x 15 x 9,5 cm materiál: plast barva: transparentní součástí boxu je vidlička - lžička mix barev: červená, zelená, modrá Praktický dělený svačinový box s příborem, je vhodný na svačiny do školy, do práce či na výlety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.19 kg |
| EAN: | 8720573240772 |
| Hloubka přepravní: | 15,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,19 kg |
| Objem přepravní: | 2,20875 dm3 |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
