box svačinový 16x11x5,5cm s klick.uz. SLŮNĚ PH mix barev
Kód: MA-259262
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 16 x 11 x 5,5 cm, s klick. uzávěrem, SLŮNĚ, PH mix barev. rozměry: 16 x 11 x 5,5 cm materiál: plast mix barev: růžová, modrá Odolný plastový box s potiskem, na svačinu do školy, školky, na cesty a výlety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8590394067502 |
| Hloubka přepravní: | 5,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,0715 kg |
| Objem přepravní: | 0,968 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
