box svačinový 16x12x6,5cm LETTERS s klick uz. PH
Kód: MA-327315
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 16 x 12 x 6,5 cm LETTERS s klick uzávěrem, PH. rozměry: 16 x 12 x 6,5 cm materiál: plast Dětský svačinový box s motivem LETTERS je vhodný na svačinu do školy i na výlety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8591022607367 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,058 kg |
| Objem přepravní: | 1,248 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
