box svačinový 17,5x13cm PATROLA GIRL s klick.uz. dělený PH
Kód: MA-327178
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 17,5 x 13 cm, PATROLA GIRL, s klick uzávěrem, dělený, PH. rozměry: 17,5 x 13 cm materiál: plast Dětský dělený svačinový box s motivem PATROLA GURK, se zavírá pomocí klipsu, který zajistí, že se vám nic nevysype. Box je vhodný do školy tak i na výlet.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022614105 |
| Hloubka přepravní: | 19 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,195 kg |
| Objem přepravní: | 2,128 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
