box svačinový 17x13x6,5cm CARS s klick uz.PH
Kód: MA-287222
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 17 x 13 x 6,5 cm, CARS, s klick uzávěrem, PH. rozměry: 17 x 13 x 6,5 cm materiál: plast Dětský svačinový box s motivem CARS potěší každého fanouška této pohádky. Box se zavírá pomocí klipsu, který zajistí, že se vám obsah nevysype. Je vhodný do školy i na výlety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022481080 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,096 kg |
| Objem přepravní: | 1,4365 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
