box svačinový 18x13,5x7,5cm s klick uz. s potiskem PH mix dekorů
Kód: MA-386878
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 18 x 13,5 x 7,5 cm, s klick uzávěrem, s potiskem, PH mix dekorů. rozměry: 18 x 13,5 x 7,5 cm materiál: plast mix barev a dekorů s klick uzávěrem Praktický svačinový box s klick uzávěrem je vhodný nejen ns svačiny pro školáky, ale i na výlety. K dispozici je mix potisků a barevného provedení.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 8720573324519 |
| Hloubka přepravní: | 18 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,157 kg |
| Objem přepravní: | 1,8225 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 13,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
