box svačinový 18x13x6cm s klick uz. s potiskem PH mix dekorů
Kód: MA-387246
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 18 x 13 x 6 cm, s klick uzávěrem, s potiskem, PH mix dekorů. rozměry (D x Š x V): 18 x 13 x 6 cm objem: 1000 ml materiál: polypropylen mix barev: bílá, růžová, modrá, zelená mix motivů klick uzávěr Praktický svačinový box pro uchování čerstvých potravin, který je vyroben z kvalitního plastu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8721037517256 |
| Hloubka přepravní: | 18,1 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,089 kg |
| Objem přepravní: | 1,636602 dm3 |
| Šířka přepravní: | 13,7 cm |
| Výška přepravní: | 6,6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
