box svačinový 18x13x7cm s klick.uz. dětský dekor PH mix
Kód: MA-259256
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 18 x 13 x 7 cm, s klick. uzávěrem, dětský dekor, PH mix. rozměry: 18 x 13 x 7 cm materiál: plast mix barev a dekorů: čarodějky, piráti, rybička, kluk a pes, džungle, farma Odolný plastový box s potiskem, na svačinu do školy, školky, na cesty a výlety.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8590394059101 |
| Hloubka přepravní: | 13 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 1,638 dm3 |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
