box svačinový 19,5x16x6cm GRAPES PH ZE
Kód: MA-287223
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 19,5 x 16 x 6 cm, GRAPES, PH ZE. rozměry: 19,5 x 16 x 6 cm materiál: plast barva: zelená Svačinový box s dekorem hroznové víno, udělá radost každému dítěti. Box je vyrobený z plastu a je vhodný pro svačinu do školy nebo na výlety. Není vhodné do mikrovlnné trouby, ani do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022610169 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 1,92 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
