box svačinový 19,5x16x6cm STRAWBERRY PH ČRV
Kód: MA-287224
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 19,5 x 16 x 6 cm, STRAWBERRY, PH ČRV. rozměry: 19,5 x 16 x 6 cm materiál: plast barva: červená Svačinový box s dekorem jahody, udělá radost každému dítěti. Box je vyrobený z plastu a je vhodný pro svačinu do školy nebo na výlety. Není vhodné do mikrovlnné trouby, ani do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8591022610152 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,1 kg |
| Objem přepravní: | 2,21 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
