box svačinový 20x9,5x5,5cm CAMPING s klick uz.PH ZE
Kód: MA-287219
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 20 x 9,5 x 5,5 cm, CAMPING, s klick uzávěrem, PH ZE. rozměry: 20 x 9,5 x 5,5 cm materiál: plast barva: zelená Dětský svačinový box s motivem CAMPING je vhodný na svačinu do školy i na výlety. Díky jeho tvaru do něho můžete dát rohlík nebo banán.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022607336 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,08 kg |
| Objem přepravní: | 1,155 dm3 |
| Šířka přepravní: | 10 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
