box svačinový 21,5x17x6cm, 4 díly, PH mix barev
Kód: MA-387083
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 21,5 x 17 x 6 cm, 4 díly, PH mix barev. rozměry (D x Š x V): 21,5 x 17 x 6 cm materiál: polypropylen mix barev: modrá, šedá, růžová klick uzávěr Praktický svačinový box, 4 dílný, ideální pro zdravé svačiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8719987866852 |
| Hloubka přepravní: | 21,7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,268 kg |
| Objem přepravní: | 3,00762 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 18 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 7,7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
