box svačinový 21x15x8,5cm s klick uz. PH mix barev
Kód: MA-386846
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box svačinový 21 x 15 x 8,5 cm, s klick uzávěrem, PH mix barev. rozměry: 21 x 15 x 8,5 cm materiál: plast barvy: studená šedá, pudrová růžová, matná zelená Box se zavírá pomocí klipsu, který zajistí, že se vám obsah nevysype. Je vhodný do školy i na výlety. Ideální na svačinu pro všechny věkové skupiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8720573217163 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,137 kg |
| Objem přepravní: | 2,64 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 15 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
