box úložný 5,4l, 28,5x18,5x16cm, víko, klip, PH
Kód: MA-226929
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný 5,4L 28,5X18,5X16CM, VÍKO, KLIP, PHDoplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.23 kg |
| EAN: | 4052396121698 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 18,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,233 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 8,436 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 28,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 16 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
