box úložný 60x40x32cm na kolečkách s víkem PH
Kód: MA-325093
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
"rozměry (Š x V x H): 60 x 32 x 40 cm materiál: odolný plast barva víka : mix barev /růžová, šedo-modrá, tyrkysová, béžová/ Úložný plastový box s barevným víkem je velmi praktický pomocník do vaší domácnosti. Box je vybaven kolečky pro snadné přemisťování. Hodí se zejména na hračky, oblečení, lze jej však využít také v dílně, na zahradě či v kuchyni."Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.9 kg |
| EAN: | 8590419325334 |
| Hloubka: | 32 cm |
| Hloubka přepravní: | 40 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,9 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem přepravní: | 76,8 dm3 |
| Šířka: | 60 cm |
| Šířka přepravní: | 60 cm |
| Typ: | organizér do skříně |
| Výška: | 40 cm |
| Výška přepravní: | 32 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
