box úložný 74l, 59x38x47cm, víko, klip, kolečka, PH
Kód: MA-226937
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný 74L 59x38x47CM, VÍKO, KLIP, KOLEČKADoplňkové parametry
| Kategorie: | Dózy na potraviny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4052396109795 |
| Hloubka: | 0 cm |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem: | 0 l |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
