box úložný GEMA 0,8l, 16x11x8,5cm, víko, klip, PH TYRK/TRA
Kód: MA-266147
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný GEMA 0,8 l, 16 x 11 x 8,5 cm, víko, klip, PH TYRK/TRA. objem: 0,8 l rozměry: 16 x 11 x 8,5 cm materiál: plast barva: transparentní box, tyrkysové klipy Dóza GEMA s tyrkysovými madly má široké využití v kuchyni. Použití v mrazničce do -25 st. C a v mikrovlnné troubě do + 95 st. C. myčka: ano mikrovlnka: ano - bez víka UPOZORNĚNÍ: Teplotní rozpětí - 25 + 95 st. C.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022431030 |
| Hloubka přepravní: | 16 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,067 kg |
| Objem přepravní: | 1,496 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 8,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
