box úložný GEMA 7l, 37x25x12cm, víko, klip, PH ŠE/TRA
Kód: MA-267122
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný GEMA 7 l, 37 x 25 x 12 cm, víko, klip, PH ŠE/TRA. objem: 7 l rozměry: 37 x 25 x 12 cm materiál: plast barva: transparentní box, šedé klipy Plastový multifunkční box GEMA o objemu 7 l se šedými madly, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8591022431092 |
| Hloubka přepravní: | 38 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,371 kg |
| Objem přepravní: | 11,856 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
