box úložný GEMA 14l, 42x27x18cm, víko, klip, PH ŠE/TRA
Kód: MA-267118
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Box úložný GEMA 14 l, 42 x 27 x 18 cm, víko, klip, PH ŠE/TRA. objem: 14 l rozměry: 42 x 27 x 18 cm materiál: plast barva: transparentní box, šedé klipy Plastový multifunkční box GEMA o objemu 14 l se šedými madly, je vhodný nejen pro ukládání předmětů, ale i jejich přepravu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídlonosiče a ešusy |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 8591022611999 |
| Hloubka přepravní: | 43 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,5 kg |
| Objem přepravní: | 22,446 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
